Proti striím

GYNTIMA stretch Mark Emulze

REGENERAČNÍ EMULZE PROTI STRIÍM

  • Regenerační emulze byla speciálně vyvinutá na redukci strií a předcházení jejich vzniku.

  • Tato emulze obsahuje unikátní kombinaci biotechnologických peptidů, které pomáhají nejen v prevenci, ale dokážou také odstranit již vzniklé strie. Emulze se zaměřuje na mechanismy, které strie způsobují – chrání pojivé tkáně, hojí rány a snižuje napětí pokožky. 

  • Účinné látky uzavřené v lipozomech ztenčují a zesvětlují jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a elastinových vláken, a tím navracejí pružnost a pevnost pokožky.

         Balenie:100 ml

pregnant img

Přípravek obsahuje následující jedinečnou kombinaci speciálních účinných látek

Biotechnologické peptidy (Acetyl Tripeptide-30 Citrulline, Pentapeptide-18), účinně si poradí s různými mechanismy způsobujícími strie: chrání pojivové tkanivo před degradací, pomáhá rekonstruovat ECM (extra celulární matrix) komponenty, hojí rány a snižuje napětí pokožky. Působí na léčbu strií již vytvořených a též zabraňuje výskytu nových.

Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová ve dvoumolekulárních velikostech. Kyselina hyaluronová s většími molekulami vytváří na povrchu pokožky jemný film, čímž pomáhá v zachování vlhkosti pleti. Kyselina hyaluronová s menšími molekulami je schopná proniknout i do hlubších vrstev pokožky, kde váže a uzamyká molekuly vody. Účinné látky hydratují pokožku, vyživují kolagenová vlákna a poskytují péči na povrchu i v hlubších vrstvách pokožky.

Panthenol (B5-provitamin) - zmírňuje záněty, zklidňuje pokožku a regeneruje, také E-vitamín (Tocopheryl acetate) přispívá k udržení zdravé pokožky.

Přesvědčivé výsledky klinických testů

Kombinace hlavních účinných látek Strech mark emulze byla podrobena několika in vivo klinickým testům*, které prokázaly, že je výjimečně účinná proti striím. Nezlepšil se jen vzhled kůže, ale došlo k podstatnému zmírnění suchosti a drsnosti pokožky, která se zároveň stala mnohem pružnější.

První test byl proveden ve Španělsku na skupině žen, u kterých se nedávno objevily strie na břiše a stehnech. Strie natírali 2 x denně s naší účinnou látkou. Již po 30-ti dnech byly zjištěny výjimečné účinky na ošetřených místech. Tyto příznivé účinky se po 60-ti dnech znásobily. Měřením pružnosti bylo zjištěno 44% zlepšení.

Při provedení druhého testu na dobrovolnících bylo zapojeno 30 žen i mužů, na kterých zkoumali během 12 týdnů nově i dříve vzniklé strie. Již po uplynutí dvou týdnů bylo zjištěno značné zlepšení, které nakonec dospělo k vynikajícím výsledkům. Dobrovolníci potvrdili jednoznačně zlepšení na vzhledu a jemnosti pokožky. Vyhodnocení testu již po dvou týdnech prokázalo ztenšení a zkrácení strií až o 58 % - 66,2 %, barva strií se zlepšila o 75,1 %.

 

 

* Testy byly provedeny v v C/ Isaac Peral, 17, Pol.Ind. Camí Ral, 08850 Gavà, Barcelona