O nás

Herb–pharma je výrobcem kosmetiky, doplňků výživy a zdravotnických prostředků, které jsou součástí života od narození až do pokročilého věku.

Naše mise

Naším cílem je vyrábět produkty z udržitelných přírodních zdrojů a s pomocí vědy získávat nejlepší výsledy a účinky, které tyto látky mohou nabídnout. Prostřednictvím naší vize lidského zdraví, založeného na přírodních, biotechnologických produktech, se stále učíme a zkoumáme nové přísady a metody použití. 

V Herb-Pharmě, která je vlastníkem a výrobcem produktů značky Fytofontana, je inovace všudypřítomná a vytváří nové paradigma pro biotechnologický průmysl.

Herb-Pharma provozuje vlastní výzkumné a výrobní prostory. Na přípravě, vývoji a testování surovin a výsledných produktů se podílí tým vědců, biologů, lékařů, farmaceutů a chemiků. Chceme vybudovat a uvést na trh udržitelný řetězec nových, inovativních, léčebných postupů, založený na našich technických a vědeckých poznatcích.

 

fyto small logo

Naše filozofie

  • Záruka kvality – používáme pouuze suroviny nejvyšší a nejčistší kvality, dostupné na světovém trhu.
  • Vysoká bezpečnost – při výrobě používáme suroviny, které odpovídají nejvyšším standardům kvality v oboru, byly klinicky testovány a je o nich známo, že jejich použití ve finálních produktech je bezpečné.
  • Přírodní produkty – usilujeme, aby v našich produktech bylo co nejvíce surovin ryze přírodního původu.
  • Inovace – naší snahou je nabízet skutečně inovativní výrobky, myšlenky a vylepšené metody výroby.
  • Vytváření hodnoty pro zákazníka a etické postupy – ve všem, co děláme, se snažíme naplňovat naši misi sloužit našim zákazníkům, přetvářet sliby profesionálního přístupu do našich produktů.