Probiotický doplněk stravy

GYNTIMA FYTOPROBIOTICS

DOPLNĚK STRAVY PODPORUJE PŘIROZENOU ROVNOVÁHU VAGINÁLNí MIKROFLÓRY

 

Kombinace Lactobacillus rhamnosus a Lactobacillus acidophilus (1,47 mld CFU / v denní dávce) umožňuje ženám podporovat přirozenou rovnováhu vaginálnej mikroflóry.

Produkt je tvořen kombinací bakteriálních kmenů, které přežívají průchod trávicím traktem a  mohou úspěšně přecházet do vaginální prostředí.

(Bale: 60 kapslí)

Doporučená denní dávka: 2x denně 1 kapsle, ideálně s jídlem nebo po jídle. Pokud současně užíváte antibiotika, nechte si od nich alespoň dvouhodinový odstup.

Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Nejprospěšnější pro dlouhodobou spokojenost je opakované užívání vícekrát ročně.

Klinicky dokumentovaná probiotika pro zvýšení zdravé vaginální flóry

Proběhlo několik klinických studií o potenciálu dvou probiotik používaných v doplňku stravy Gyntima Fytoprobiotics; L. acidophilus La-14® a L. rhamnosus HN001™.

U těchto kmenů bylo prokázáno, že pomáhají udržovat zdravý vaginální mikrobiom, což může snížit riziko vaginálních infekcí a zlepšit celkové reprodukční zdraví.

Bylo klinicky prokázáno, že kmeny obsažené v doplňku stravy Gyntima Fytoprobiotics

  • zvyšují zdravou vaginální flóru,
  • snižují prevalenci bakteriální vaginózy (BV),
  • a snižují výskyt infekcí močových cest (UTI) u žen.

Publikované klinické studie

1. Randomizovaná kontrolovaná studie zveřejněná v časopise BMC Women's Health v roce 2017 zjistila, že kombinace probiotik HN001™ a La-14® významně zvýšila množství laktobacilů a snížila výskyt BV u žen.
2. Další randomizovaná kontrolovaná studie publikovaná v časopise Beneficial Microbes v roce 2018 zjistila, že kombinace probiotik HN001™ a La-14® významně zvýšila množství laktobacilů a snížila výskyt UTI u žen s anamnézou opakujících se infekcí močových cest.